Среда, 15 мая 2019 19:02

Не списуйте Порошенка: Зеленського попередили про одну помилку

Чинний президент України Петро Порошенко найближчим часом буде робити все можливе, щоб домогтися реваншу за поразку на виборах.

Таке попередження в інтерв’ю "Апострофу" зробив народний депутат від партії "Народний фронт" Антон Геращенко.

"Очевидно, що в парламент буде знову намагатися пройти Петро Порошенко, або та сила, яка буде називатися його партією. Він не залишить своїх політичних амбіцій і буде жадати реваншу", — сказав Геращенко.При цьому він зазначає, що Порошенко хоче повторити "успіхи" Віктора Януковича і повернутися на пост прем’єр-міністра.

"Пам’ятаєте, в 2004 році Янукович з ганьбою був вигнаний з країни, жив за кордоном, але потім помилки Ющенка зробили все, щоб той зміг повернутися і стати прем’єр-міністром. Тому Володимиру Зеленському я бажаю не допускати помилок Віктора Ющенка і не створювати умов для повернення Петра Порошенка на пост прем’єр-міністра", — зазначив він.

При цьому він зазначає, що після "помаранчевого" Майдану також ніхто не вірив, що Янукович зможе повернутися.

"Ми не очікували, що через два роки Янукович стане прем’єр-міністром України. А потім він і зовсім став президентом України. Тому не списуйте з рахунків Петра Олексійовича", — додав нардеп.

Подробиці читайте в матеріалі "Апострофа": Зеленському не вигідно розпускати Раду, а Порошенко хоче повторити "успіхи" Януковича — Антон Геращенко.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-05-15/ne-spisyivayte-poroshenko-zelenskogo-predupredili-ob-odnoy-oshibke/162907”