Четверг, 22 августа 2019 22:23

В Україні додатково перевірять готелі після трагедії в Одесі

В Україні додатково перевірять готелі після трагедії в Одесі

Територіальні органи ДАБІ перевірять достовірність інформації в документах про готовність до експлуатації об’єктів готельного призначення, віднесених до незначного класу наслідків.

Про це повідомляє пресслужба Державної архітектурно-будівельної інспекції України.“Голова ДАБІ Сергій Кузьмін дав окреме доручення керівникам територіальних органів перевірити достовірність даних, наведених у деклараціях про готовність до експлуатації об’єктів готельного призначення, які віднесені до незначного класу наслідків (СС1)”, — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі додають, що керівникам доручено проаналізувати та зіставити дані про об’єкти готельного призначення на інтернет-ресурсах з інформацією єдиного реєстру документів, з метою виявлення можливих розбіжностей між статусом об’єкта на час введення в експлуатацію та за статусом у ході експлуатації.

Крім того, ДАБІ посилює контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил щодо об’єктів готельного призначення.

Як відомо, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня, сталася пожежа в готелі "Токіо Стар" по вул. Водопровідна, 1, у результаті чого загинули 9 осіб, постраждало 10 осіб.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/180030-v-ukrayini-dodatkovo-pereviryat-goteli-pislya-tragediyi-v-odesi.html”