Суббота, 01 сентября 2018 00:42

Bloomberg допустив витік слів Трампа про Канаду "не для друку" - ЗМІ


Інформаційне агентство Bloomberg допустив серйозний промах — після взяття інтерв’ю у президента США Дональда Трампа воно чи то навмисно, чи то випадково допустило витік декількох його висловлювань щодо нової торгівельної угоди США з Канадою, даних не під запис, до канадської газети Toronto Star.

Про заяви американського президента повідомив у своєму Twitter репортер Деніел Дейл.

Висловлювання президента США стосувалися обговорення торгівельної угоди між США і Канадою, який ведеться в даний момент. В обмін на обіцянку, що його відповідь не піде "під запис", президент США заявив, що не збирається йти на поступки Канаді, і що будь-яка угода буде укладена "повністю на умовах" США.

З 22 червня набули чинності мита Євросоюзу на деякі товари з США.Тим самим країни Європи відреагували на рішення президента США Дональда Трампа ввести мита на сталь і алюміній з Європи, Канади і Мексики.

В уряді Канади назвали американські тарифи на сталь і алюміній з ЄС, Мексики і Канади "образою для канадців". У відповідь Канада має намір встановити свої обмеження, імовірно на суму до $ 16,6 млрд.

Більше про відносини США і Канади читайте в матеріалі Олега Белоколоса "У ліжку зі слоном" "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/bloomberg-dopustiv-vitik-sliv-trampa-pro-kanadu-ne-dlya-druku-zmi-287170_.html”