Пятница, 23 августа 2019 10:10

Пожежа у «Вікторія»: суд залишив під вартою ексдиректора дитячого табору

Колишній директор табору «Вікторія» Петрос Саркісян
Колишній директор табору «Вікторія» Петрос Саркісян


Суд вирішив задовольнити клопотання прокурора — залишити ще на 60 діб під вартою підсудного Саркісяна


Київський райсуд Одеси розглянув клопотання облпрокуратури і продовжив на 60 діб тримання під вартою ексдиректора табору «Вікторія» Петроса Саркісяна, якому слідство інкримінує злочинну недбалість, що призвела до пожежі й загибелі трьох дітей.


Про це повідомляє «Укрінформ».


«Заслухавши доводи сторін у справі, суд вирішив задовольнити клопотання прокурора — залишити ще на 60 діб під вартою підсудного Саркісяна», — озвучив ухвалу головуючий на засіданні суддя Віктор Чаплицький.


Суд також вирішив повторно звернутися до Державної прикордонної служби України з метою уточнення місцезнаходження художнього керівника дитячого хореографічного колективу «Адель» Тетяни Єгорової, що раніше відбула за межі України.


Варто зазначити, що прокурор Оксана Моско наполягала на триманні підсудного Саркісяна у СІЗО, аргументуючи тим, що кримінальна справа має значний суспільний резонанс — ексдиректору вмотивано інкримінують скоєння злочину, що призвів до загибелі трьох дітей. А після виходу на свободу фігурант може втекти і чинити тиск на свідків, з яких допитано ще не всіх, в тому числі потрібен повторний допит керівника колективу «Адель» Єгорової.


Зі свого боку, адвокати Саркісяна просили суд обрати йому запобіжний захід, не пов’язаний з позбавленням волі, і запевняли, що підсудний не збирається переховуватись від слідства чи покидати територію країни.


Представник інтересів потерпілих дітей та їх родичів Микола Стоянов ще раз звернувся до суду з клопотанням — накласти арешт на кам’яні будівлі табору, до яких у серпні цього року знову поселили більше 100 дітей. Однак суд відхилив клопотання як недостатньо вмотивоване.


Нагадаймо, що директору дитячого табору «Вікторія» та його заступнику повідомили про підозру у заволодінні коштами співробітників закладу внаслідок зловживання службовим становищем та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/odesa/news/pozhezha-u-viktoriya-sud-zalishiv-pid-vartoyu-eksdirektora-dityachogo-taboru-619848.html”