Вторник, 12 февраля 2019 10:03

У Японії назвали умову укладання мирного договору з РФ

У Японії назвали умову укладання мирного договору з РФ

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе назвав умову укладення мирного договору з Росією і заявив, що він буде підписаний тільки після чіткого визначення меж "північних територій" — спірних Курильських островів.

Про це повідомляє японське видання NHK."Наше завдання — вирішити територіальне питання і укласти мирний договір, це наша позиція. Відповіді понад це стосуються змісту переговорів, і я утримаюся від них. Предметом переговорів є всі чотири північні острови. У цій позиції немає ніяких змін", — зазначив він.

Раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Москва відновить переговори з Токіо про укладення мирного договору, коли Японія підтвердить російський суверенітет над Курильськими островами. Після цього в Японії заявили, що відмовляються від терміна "незаконна окупація" щодо Курильських островів, які контролює Російська Федерація.

Нагадаймо, в середині січня представники Японії та Росії провели переговори щодо мирного договору, але не досягли ніякої угоди. Пізніше стало відомо, що Японія розглядає варіант отримання контролю над двома меншими островами.

Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/166427-u-yaponiyi-nazvaly-umovu-ukladannya-myrnogo-dogovoru-z-rf.html”