Среда, 09 октября 2019 13:48

Наливайченко стане новим «вождем» «УДАРу»

Наливайченко стане новим «вождем» «УДАРу»
Наливайченко стане новим «вождем» «УДАРу»

Глава СБУ Валентин Наливайченко стане новим брендом політичної партії «УДАР». Головою політсили залишиться мер Києва Віталій Кличко, однак умовним лідером буде саме Наливайченко. На думку політолога Павла Нусса, міжвідомчий конфлікт за участю глави СБУ – спровокований штучно.

Про це Нусс написав у соцмережі, передає новину «Преса України».

«Мої джерела підтверджують, що штучно спровокований Наливайченко конфлікт відбувається в рамках ребрендингу політичної партії «Удар». Головою партії залишається Віталій Кличко, умовним лідером, «вождем» партії готують Наливайченко», — зазначив експерт.

За його словами, ймовірність такого сценарію — 99,9%.

Крім того подібний процес готує партія «Батьківщина», однак знову ж таки йдеться не про зміну лідера, а про ребрендинг.

Нагадаємо, керівник СБУ Валентин Наливайченко заявив, що має намір у вівторок прибути в Генпрокуратуру із бійцями спецпідрозділу «Альфа» для отримання дозволу на затримання екс-заступника генпрокурора Яреми Анатолія Даниленка та доставку його на допит.

За словами Наливайченка, в СБУ є докази, що одним з тих людей, хто намагається завадити розслідуванню злочинної діяльності нафтобази «БРСМ-Нафта», є колишній заступник генерального прокурора.

Даниленко назвав заяву Наливайченка про «кришування» «БРСМ» божевільною і готує судовий позов проти очільника відомства.

http://uapress.info