Вторник, 16 июля 2019 21:13

Хіти тижня. Не впізнати: Популярний російський комік погладшав на 30 кг (фото до і після)

Популярний російський комік, учасник шоу "6 кадрів" 53-річний Едуард Радзюкевич поправився на 30 кілограм. За словами артиста, він відчуває себе цілком комфортно і не збирається худнути. Він зазначив, що набрав вагу через те, що кинув палити, повідомляють .

"Не переживайте. Я набрав вагу, тому що кинув палити. Цілий 31 рік не виймав цю соску з рота, але в якийсь момент зі мною сталося, не побоюся цього слова, чудо. Раптом зрозумів, що ось уже п’ять днів не курю. Чесне слово, не знаю, як це сталося! Так і зав’язав... і, не повірите, не тягне. Єдине – поправився на 30 кілограмів, але мене це не напружує. Худнути поки не планую", — розповів артист.

"Дорогі мої, але я вже не той хлопчик з екранів, якому тридцять років. Я дорослий чоловік. Мене моя вага повністю влаштовує і проблем зі здоров’ям, пов’язаних з ним немає. Серце в нормі!", – заявив артист.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-ne-vpiznaty-populiarnyi-rosiiskyi-komik-pohladshav-na-30-kh-foto-do-i-pislia-284599.html”