Четверг, 14 марта 2019 16:05

Патріарх Філарет розповів, як подолати корупцію в Україні

Головною проблемою України є корупція, і оскільки за це негативне явище досі нікого не покарали, корупціонери не бояться брати хабарів.


Про це заявив Почесний Патріарх Православної церкви України Філарет, вітаючи з Днем українського добровольця учасників розширеного засідання Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України», повідомляє «Укрінформ».


«Який головний недолік Україні на сьогодні? Це корупція. І багато усіх, і президенти, і кандидати у президенти у своїх виступах говорять проти корупції, і правильно говорять, але ніхто не може подолати її. Чому не можуть побороти корупцію? Є одна причина – немає страху і через це корупція процвітає. А для того, щоб був страх, потрібно карати злочинців», – підкреслив патріарх.


За його словами, варто не розслідувати справи, а потім відпускати причетних до корупції, а покарати, бо тільки тоді будуть боятися брати хабарі. «І тільки тоді ми зможемо подолати таке велике для України зло, а якщо страху не буде, корупція буде процвітати», – сказав Почесний Патріарх.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/14/patriarh_filaret_rozpoviv_yak_podolaty_koruptsiyu_v_ukraini_1529365”