Воскресенье, 10 февраля 2019 05:31

Ціни на основні зернові культури в світі залишалися на високому рівні

Про це повідомляє прес-служба ФАО.

Ціни на основні зернові культури, за винятком рису, в цілому залишалися на високому рівні на тлі зниження обсягів світового виробництва в 2018 році, скорочення експортних поставок і збереження стійкого світового попиту.

На ринках пшениці і кукурудзи в січні спостерігалася особливо низька активність, частково через відсутність звітності по ряду ключових показників в Сполучених Штатах внаслідок припинення роботи уряду.

Проте ціни на зерно протягом місяця росли в зв’язку з несприятливими погодними умовами в Південній Америці, причому найбільше зросли ціни на кукурудзу. Світові ціни на рис також підвищилися.

Нагадаймо, з початку поточного маркетингового року Україна експортувала 28,6 млн тонн зернових культур, зокрема, понад 11,5 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої – понад 7,1 млн тонн, фуражної – майже 4,4 млн тонн), ячменю – понад 3,1 млн тонн, кукурудзи – 13,3 млн тонн.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/cini-na-osnovni-zernovi-kulturi-v-sviti-zalisalisa-na-visokomu-rivni”