Понедельник, 15 апреля 2019 13:14

Як Ассанж проводив своє дозвілля у посольстві Еквадору у Лондоні - відео з камер спостереження

Як Ассанж проводив своє дозвілля у посольстві Еквадору у Лондоні — відео з камер спостереження — фото

Скріншот з відео El Pais

Британські правоохоронці затримали Ассанжа 11 квітня

Скріншот з відео El Pais


Журналісти іспанського видання El Pais оприлюднили відео, на якому зображено дозвілля засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа.

Опубліковані кадри були зняті камерами спостереження, встановленими у диппредставництві, у тому числі, у його кімнаті.

Читайте також: Президент Еквадору: Ассанж намагався використовувати посольство в Лондоні зі шпигунською метою

На них видно, як Ассанж намагається кататися по приміщенню на скейті, відзначає різдвяні свята та приймає гостей, яких, судячи з усього, намагаються випровадити співробітники посольства.

Раніше повідомлялося, що британські поліцейські заарештували у Лондоні Джуліана Ассанжа.

За словами президента Еквадору, у чиєму посольстві засновник WikiLeaks переховувався з 2012 року, його було передано правоохоронцям через порушення міжнародних конвенцій та агресивну поведінку.

Австралійський журналіст став широко відомим після публікації у 2006 році на своєму сайті WikiLeaks різних викривальних матеріалів про спецслужби і політиків цілої низки країн.

У 2010 році шведська влада звинуватила його у злочинах сексуального характеру і звернулися до Великої Британії із запитом про його екстрадицію.

Крім того, у США Ассанжу загрожує довічне ув’язнення за публікацію на своєму сайті секретних документів.

У 2012 році британський суд ухвалив його арешт і передачу Швеції, проте засновник WikiLeaks сховався у посольстві Еквадору у Лондоні.

Звинувачення у сексуальному насильстві з Ассанжа у підсумку зняли, і його арешт пов’язаний з тим, що він переховувався від британського суду.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/yak-assanzh-provodiv-svoye-dozvillya-u-posolstvi-ekvadoru-u-londoni-video-z-kamer-sposterezhennya-50016663.html”